Nasza kadra

Poznaj naszą utalentowaną kadrę, stworzoną przez wyjątkowych ludzi.

Nasza

kadra to Zespół wyjątkowych ludzi, o szerokich kompetencjach.

Dzięki ich pracy, Państwa dzieci zostaną zangażowane w różne formy i działania wychowawczo-dydaktyczne, które pozwolą im na naukę samodzielności oraz poznawania świata w różnych obszarach.

Rozwój społeczny

Rozwój poznawczy

Rozwój fizyczny

Rozwój emocjonalny

ak

Pani Ania

W pracy z dziećmi stawia na indywidualne podejście, wspieranie talentów oraz kreatywności. Wykształcenie pedagogiczne zdobywała na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni na kierunku Pedagogika ogólna i praca socjalna (licencjat), w Pomorskiej Wyższej Szkole Humanistycznej w Gdyni na kierunku Wczesna edukacja i nauczanie języka angielskiego (licencjat) a także w Kolegium Jagiellońskim w Toruniu na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna (magister). Obecnie w trakcie studiów podyplomowych z Integracji Sensorycznej. Podczas prowadzonych zajęć zachęca dzieci do jak największej aktywności poprzez ruch i taniec, a organizując zajęcia kulinarne, eksperymenty i doświadczenia stawia na samodzielność wychowanków oraz ich pomysły. W centrum jej zainteresowań pedagogicznych znajduje się adaptacja oraz wpływ zajęć dodatkowych na przyszłe zainteresowania oraz osiągnięcia dzieci. Uwielbia planować nowe działania dydaktyczne i organizować zajęcia plastyczne. Prywatnie mama dwóch dziewczynek, wielbicielka podróży oraz czekolady. 

Pani Kasia

Spokojna i cierpliwa, zaangażowana w swoją pracę i budowanie relacji z dziećmi.

Z wykształcenia pedagog specjalny,

olinofrenopedagog, nauczyciel wspomagający.

W trakcie studiów z edukacji obronnej i bezpieczeństwa publicznego. 

Hobbistycznie zajmuje się szyciem i pracami kreatywnymi. Prywatnie mama, miłośniczka zdrowego trybu życia i właścicielka królika. 

IMG_2981
k2

Pani Karolina

Pełna pasji i zawsze uśmiechnięta! Mimo młodego wieku może pochwalić się dużym doświadczeniem oraz wyczuciem i intuicją w pracy z dziećmi. Doświadczenie zdobywała, między innymi, jako animator, pomoc w prowadzeniu zajęć na świetlicy szkolnej czy opiekun w żłobku. Studia rozpoczęła od filologii polskiej, a w późniejszym czasie obroniła licencjat, a także tytuł magistra na kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie w trakcie studiów na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. 

 

W pracy z dziećmi stawia na dobrą zabawę, rozmowę i wsparcie. Pani Karolina jest specjalistą od zabaw ruchowych, pedagog pełen kreatywności i wyjątkowych pomysłów. W centrum jej zainteresowań znajdują się zaburzenia odżywiania u dzieci oraz zagadnienia związane z rodzicielstwem. Prywatnie fanka kotów, ceni sobie interakcje z innymi ludźmi oraz zbieranie cennego doświadczenia.

Pani Justyna

Pełna ciepła, spokojna i odpowiedzialna. Od 8 lat zaangażowana w pracę z dziećmi w wieku przedszkolnym. Swoje wykształcenie zdobywała na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku Logopedia (tytuł licencjat) oraz na Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku Pedagogika specjalna z modułem logopedia (magister). Pani Justyna jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i jak sama mówi, oprócz stymulowania rozwoju mowy dzieci w wieku przedszkolnym, interesują ją również zagadnienia rozwoju motoryki małej u dzieci oraz korelacja między rozwojem mowy a motoryką.  Interesuje się również zagadnieniami z obszaru integracji sensorycznej oraz pedagogika w duchu M. Montessori. Ważny jest dla niej harmonijny rozwój dziecka oraz ciągłe wspieranie swoich wychowanków.  Pani Justyna to logopeda nowoczesny, skrupulatny, wciąż zaskakuje kreatywnością, zdobytą wiedzę potrafi umiejętnie wykorzystać w swojej pracy. Jako pedagog codziennie z wachlarzem nowych pomysłów, ulubienica przedszkolaków. Oprócz szkoleń z „Diagnozowania wad wymowy” czy kursu nauki języka migowego, Pani Justyna odbyła szkolenie wprowadzające do masażu „Shantal Special Care Baby”. Wolny czas spędza w kreatywny sposób, wymyśla nowe masy plastyczne czy zabawki sensoryczne dając drugie życie różnym przedmiotom. 

k4
li

Pani Liliana

Pani Liliana jest cierpliwym i kompetentnym pedagogiem, nauczycielem języka angielskiego i wczesnoszkolnym, o bardzo pogodnym usposobieniu. Mówi w czterech językach: polskim, ukraińskim, rosyjskim oraz angielskim. Jest osobą otwartą na nowe doświadczenia, w pracy z dziećmi stara się wprowadzać nowe, interesujące metody nauczania. Jej celem jest rozbudzanie w dzieciach ciekawości świata i kreatywności. Bardzo lubi prowadzić zajęcia logiczno-matematyczne i pokazywać dzieciom, ile nowego i ciekawego, jeszcze przed nimi. 

Wykształcenie zdobyła na Karpackim Uniwersytecie Narodowym w Iwano- Frankowsku na kierunku Pedagogika, nauczyciel wczesnoszkolny (magister). Odbyła także kurs „Character for kids: honesty, trustworthiness, respect, responsibility, caring, courage, fairness, hope”. 

Doświadczenie zdobywała najpierw jako wychowawca na obozach dla dzieci, praktykantka w szkole podstawowej, a następnie jako osoba prowadząca zajęcia motoryczno-sensoryczne, DIY, zabawy paluszkowe dla dzieci. Pracowała także jako nauczyciel w przedszkolu z duńskim systemem edukacji, i nauczyciel w przedszkolu anglojęzycznym. 

Prywatnie lubi poczytać dobrą książkę, a oprócz tego interesuje ją fotografia, tworzenie grafik komputerowych, rękodzieło oraz podróże. 

Pani Justyna

Pani Justyna to nauczyciel otwarty na nowoczesne metody nauczania, pełen pasji i pozytywnej energii. Uwielbia aktywności plastyczne i manualne z dziećmi oraz tworzenie różnorodnych dekoracji. 

Ukończyła Pedagogikę wczesnej edukacji z terapią pedagogiczną (licencjat), a także pedagogikę resocjalizacyjną z elementami psychoterapii (magister) na Uniwersytecie Gdańskim. Odbyła także fakultet z zakresu dydaktyki innowacyjnej z pedagogiką montessori.


Doświadczenie zawodowe zdobywała jako praktykantka w przedszkolu i szkole podstawowej, a następnie jako nauczyciel wychowawca w przedszkolu. Panią Justynę interesuje pedagogika Marii Montessori, a jej elementy lubi wplatać w codzienne aktywności, podczas pracy z najmłodszymi. 

Odbyła szkolenie z Treningu Umiejętności Społecznych I i II stopnia- Trener TUS.

Prywatnie świeżo upieczona Gdynianka, lubi szyć i gotować. W przyszłości marzą jej się studia psychologiczne.

js

Pani Daria

Praca z dziećmi to jej powołanie. Sumienna, empatyczna i cierpliwa. Ukończyła studia na kierunku “Psychologia dzieci i młodzieży

z przygotowaniem pedagogicznym” na Uniwersytecie Gdańskim. 

Odbyła szkolenie z Treningu Umiejętności Społecznych I i II stopnia- Trener TUS.

W trakcie studiów podyplomowych z Integracji Sensorycznej. 

Zainteresowania Pani Darii to  podróże, muzyka, taniec i jazda na rowerze. 

Pani Magda

Pogodna i szczera, taka jest właśnie Pani Magda, która w naszym przedszkolu zadba o bezpieczeństwo dzieci na korytarzach i w łazienkach, wydawanie posiłków, czystość a jak zajdzie taka potrzeba przytuli, pogłaszcze i porozmawia. Z zamiłowaniem i anielską cierpliwością wykonuje makramy i makatki. Na co dzień mama dwójki dzieci, właścicielka psa i miłośniczka podróży. 

k3