Nasza kadra

Poznaj naszą utalentowaną kadrę, stworzoną przez wyjątkowych ludzi.

Nasza

kadra to Zespół wyjątkowych ludzi, o szerokich kompetencjach.

Dzięki ich pracy, Państwa dzieci zostaną zangażowane w różne formy i działania wychowawczo-dydaktyczne, które pozwolą im na naukę samodzielności oraz poznawania świata w różnych obszarach.

Rozwój społeczny

Rozwój poznawczy

Rozwój fizyczny

Rozwój emocjonalny

AKIMG_5372

Pani Ania

W pracy z dziećmi stawia na indywidualne podejście, wspieranie talentów oraz kreatywności. Wykształcenie pedagogiczne zdobywała na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni na kierunku Pedagogika ogólna i praca socjalna (licencjat), w Pomorskiej Wyższej Szkole Humanistycznej w Gdyni na kierunku Wczesna edukacja i nauczanie języka angielskiego (licencjat) a także w Kolegium Jagiellońskim w Toruniu na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna (magister).  Podczas prowadzonych zajęć zachęca dzieci do jak największej aktywności poprzez ruch i taniec, a organizując zajęcia kulinarne, eksperymenty i doświadczenia stawia na samodzielność wychowanków oraz ich pomysły. W centrum jej zainteresowań pedagogicznych znajduje się integracja sensoryczna, praca metodą projektów badawczych oraz adaptacja. Uwielbia planować nowe działania dydaktyczne i organizować atrakcje dla przedszkolaków. Prywatnie mama dwóch dziewczynek, wielbicielka podróży oraz czekolady. 

W przedszkolu pełni funkcję Dyrektora, Wychowawcy oraz nauczyciela języka angielskiego.

Pani Asia

Pani Asia jest osobą uśmiechniętą, pracowitą, lubiącą ludzi, a przede wszystkim dzieci – z ogromną wzajemnością. Szybko stała się ulubienicą naszych przedszkolaków!

Doświadczenie zdobywała odbywając staż w przedszkolu, jako asystent nauczyciela.

Potrafi zadbać o bezpieczeństwo dzieci i zainteresować maluchy nauką, jak i zabawą. Prywatnie mama dwójki dzieci, fanka mody oraz miłośniczka gotowania. 

W naszym przedszkolu zajmuje stanowisko Asystenta Nauczyciela w Grupie Zielonej (średniaki).
image 3

Pani Monika

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz pedagog specjalny. Może pochwalić się dużym doświadczeniem oraz wyczuciem i intuicją w pracy z dziećmi. Od lat związana z pracą w przedszkolu. W pracy z dziećmi stawia na dobrą zabawę, rozmowę i wsparcie. 

W naszym przedszkolu zajmuje stanowisko Pedagoga Specjalnego w Grupie Zielonej (średniaki). Prowadzi zajęcia rewalidacyjne oraz terapie. 

Pani Alicja

Panią Alę można poznać po szerokim uśmiechu, który nie schodzi z jej twarzy. Pomysłowa, empatyczna, z wielkim sercem do dzieci. Od początku studiów zdobywała doświadczenie potrzebne do pracy w przedszkolu, prowadzi liczne terapie wspomagające rozwój dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Ukończyła Pedagogikę wczesnej edukacji z terapią pedagogiczną (licencjat), pedagogikę wczesnej edukacji (magister) oraz pedagogikę specjalną (terapia i edukacja osób ze spektrum autyzmu; magister) na Uniwersytecie Gdańskim. 

Ukończone studia oraz kursy, tj. Terapia ręki I i II stopień, Trening Umiejętności Społecznych, I i II stopień i zdobyte certyfikaty z języka angielskiego, sprawiają że jest nauczycielem wszechstronnym i zaangażowanym w wykonywaną pracę.

W naszym przedszkolu zajmuje stanowisko Nauczyciela wychowania przedszkolnego w Grupie Żółtej (maluszki) oraz Pedagoga Specjalnego. 
Prowadzi także terapie pedagogiczne, TUS, Terapię Ręki, zajęcia MRR Weroniki Sherborne oraz zajęcia z języka angielskiego.
ALAIMG_5354
image

Pani Hania

Od lat związana z dziećmi w wieku przedszkolnym. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną satysfakcję i daje poczucie spełnienia. Dla Pani Hani ważne jest indywidualne podejście do uczniów, mając szczególnie na uwadze ich potrzeby oraz mocne strony, a priorytetem jest zapewnienie podopiecznym wsparcia w procesie ich rozwoju. Jej zainteresowania związane są z psychologią dzieci i młodzieży.

W naszym przedszkolu zajmuje stanowisko
Asystenta Nauczyciela w Grupie Żółtej (maluszki).
OLAIMG_5321

Pani Ola

Cierpliwa, kompetentna i kochająca dzieci. Absolwentka psychologii Uniwersytetu SWPS w Sopocie (magister) oraz pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej (licencjat). Podczas trwania studiów odbywała praktyki, między innymi, w Stowarzyszeniu Osób z wadą słuchu, poradni psychologiczno-pedagogicznej i Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Pani Ola interesuje się psychologią kliniczną i rozwojową. Praca z dziećmi jest jej pasją. Otwarta na nowe wyzwania i rozwój. Dodatkowo Pani Ola ukończyła moduł podoficerski i oficerski w ramach programu ochotniczego szkolenia wojskowego studentów „Legia Akademicka”. Prywatnie mama trójki dzieci. 

W naszym przedszkolu zajmuje stanowisko Psychologa oraz Asystenta Nauczyciela w Grupie Żółtej (maluszki).

Pani Justyna

Pani Justyna to nauczyciel otwarty na nowoczesne metody nauczania, pełen pasji i pozytywnej energii. Uwielbia aktywności plastyczne i manualne z dziećmi oraz tworzenie różnorodnych dekoracji. 

Ukończyła Pedagogikę wczesnej edukacji z terapią pedagogiczną (licencjat), a także pedagogikę resocjalizacyjną z elementami psychoterapii (magister) na Uniwersytecie Gdańskim. Odbyła także fakultet z zakresu dydaktyki innowacyjnej z pedagogiką montessori.


Doświadczenie zawodowe zdobywała jako praktykantka w przedszkolu i szkole podstawowej, a następnie jako nauczyciel wychowawca w przedszkolu. Panią Justynę interesuje pedagogika Marii Montessori, a jej elementy lubi wplatać w codzienne aktywności, podczas pracy z najmłodszymi. 

Odbyła szkolenie z Treningu Umiejętności Społecznych I i II stopnia- Trener TUS.

Prywatnie lubi szyć i gotować. W przyszłości marzą jej się studia psychologiczne.

W naszym przedszkolu zajmuje stanowisko Zastępcy Dyrektora oraz Nauczyciela wychowania przedszkolnego w Grupie Niebieskiej (starszaki).
Prowadzi także zajęcia dodatkowe, terapie pedagogiczne oraz TUS.
image 5
image 2

Pani Kinga

Absolwentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej.

Pani Justyna

Pełna ciepła, spokojna i odpowiedzialna. Od 9 lat zaangażowana w pracę z dziećmi w wieku przedszkolnym. Swoje wykształcenie zdobywała na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku Logopedia (tytuł licencjat) oraz na Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku Pedagogika specjalna z modułem logopedia (magister). Pani Justyna jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i jak sama mówi, oprócz stymulowania rozwoju mowy dzieci w wieku przedszkolnym, interesują ją również zagadnienia rozwoju motoryki małej u dzieci oraz korelacja między rozwojem mowy a motoryką.  Interesuje się również zagadnieniami z obszaru integracji sensorycznej oraz pedagogika w duchu M. Montessori. Ważny jest dla niej harmonijny rozwój dziecka oraz ciągłe wspieranie swoich wychowanków.  Pani Justyna to logopeda nowoczesny, skrupulatny, wciąż zaskakuje kreatywnością, zdobytą wiedzę potrafi umiejętnie wykorzystać w swojej pracy. Jako pedagog codziennie z wachlarzem nowych pomysłów, ulubienica przedszkolaków. Oprócz szkoleń z „Diagnozowania wad wymowy” czy kursu nauki języka migowego, Pani Justyna odbyła szkolenie wprowadzające do masażu „Shantal Special Care Baby”. Wolny czas spędza w kreatywny sposób, wymyśla nowe masy plastyczne czy zabawki sensoryczne dając drugie życie różnym przedmiotom. 

W naszym przedszkolu zajmuje stanowisko
logopedy prowadząc zajęcia grupowe oraz
terapie indywidualne.
JMIMG_5345

Pani Karina

Pogodna, sumienna i nieoceniona, taka jest właśnie Pani Karina, która w naszym przedszkolu dba o pełne brzuchy naszych przedszkolaków (oraz Pań!), o czystość, a jak zajdzie taka potrzeba przytuli, pogłaszcze i porozmawia. Zdobyła serca wszystkich naszych przedszkolaków!

W naszym przedszkolu zajmuje stanowisko Pomocy Przedszkola. 
image 4