Zapisz swoje dziecko na

Dodatkowe

zajęcia

Sprawdź

ofertę zajęć dodatkowych po godzinie 15:00.

Język angielski

Nauka angielskiego to nie tylko korzyści językowe, ale także poszerzanie horyzontów i rozbudzanie ciekawości świata!

DIY

Zajęcia te dają przedszkolakom ogromne możliwości rozwojowe. Pobudzają wyobraźnię dzieci, pomysłowość i dają ogromną satysfakcję z wykonania czegoś samodzielnie.

Musical

Jest to połączenie śpiewu, tańca i teatru. Dzieci tworząc spektakl musicalowy przeżyją niezwykłą muzyczną przygodę. Praca na scenie dodaje dużej pewności siebie, rozbudza wyobraźnię i rozwija kompetencje społeczne.

Judo

Samoświadomość , koordynacja, zwinność, gibkość, koncentracja, współzawodnictwo, pewność siebie to tylko niektóre pozytywne efekty uprawiania tego sportu walki.

Mali Spryciarze

Z Panem Koalą podróżujemy po świecie, poznając wszechstronny rozwój ruchowy, ale także podstawy dyscyplin sportu, takich jak: piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna i koszykówka.

DIY i Mali Spryciarze

poniedziałki i wtorki
60 miesięcznie
  • Za wybrane zajęcia 1x w tygodniu