Stworzyliśmy miejsce, w którym dzieci mogą czuć się bezpiecznie, ich rozwój jest stymulowany przez szereg precyzyjnie dobranych zajęć, a przestrzeń została zaprojektowana i wyposażona zgodnie z wszystkimi standardami.

ak

Nasza historia

Założycielką Kiddo jest Anna Koniecko, prywatnie mama dwójki dziewczynek. To właśnie one są główną inspiracją i motywacją do stworzenia tego wyjątkowego miejsca. Na podstawie własnych doświadczeń oraz niemal 10-letniego doświadczenia w branży edukacyjnej stworzyła przedszkole, które odpowiada na potrzeby rodziców i dzieci. 

 

Wszechstronne wykształcenie zdobyła na następujących kierunkach:

Miejsce

Kiddo znajduje się w centrum Gdyni, w nowym, dopiero co oddanym do użytku budynku Portova. Nad aranżacją przestrzeni czuwał zespół doświadczonych architektów, który stworzył przestrzeń bezpieczną, funkcjonalną i zgodną ze wszystkimi standardami. Co ważne, przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe, które zapewniają nieskrępowany dostęp do placówki. Lokalizacja jest również dobrze skomunikowana pod względem korzystania z komunikacji miejskiej. 

19667
Play Video