Stworzyliśmy miejsce, w którym dzieci mogą czuć się bezpiecznie, ich rozwój jest stymulowany przez szereg precyzyjnie dobranych zajęć, a przestrzeń została zaprojektowana i wyposażona zgodnie z wszystkimi standardami.

MYYIMG_5449

Nasza historia

Cześć! To MY – Anna i Krzysztof Koniecko. Jesteśmy założycielami Przedszkola Kiddo i rodzicami dwójki dziewczynek. To właśnie one są główną inspiracją i motywacją do tworzenia tego wyjątkowego miejsca. Razem, na podstawie własnych doświadczeń oraz ponad 10-letniego doświadczenia w branży edukacyjnej oraz usługowej, stworzyliśmy przedszkole, które odpowiada na potrzeby rodziców i dzieci.

Kiddo jest dla Was jeśli, oprócz zapewnienia bezpieczeństwa i profesjonalnej opieki w placówce, zależy Wam na:

Miejsce

Kiddo znajduje się w centrum Gdyni, w nowym budynku Portova. Nad aranżacją przestrzeni czuwał zespół doświadczonych architektów, który stworzył przestrzeń bezpieczną, funkcjonalną i zgodną ze wszystkimi standardami. Co ważne, przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe, które zapewniają nieskrępowany dostęp do placówki. Lokalizacja jest również dobrze skomunikowana pod względem korzystania z komunikacji miejskiej.

19667
Play Video

Nasze przedszkole zostało wpisane na listę placówek oświatowych pod numerem: 254/PG/2021 .