FAQ

Na poniższej liście nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie? Skontaktuj się telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego!

Najczęstsze pytania

Tak. Do Kiddo przyjmujemy dzieci, które ukończyły 2,5 roku i są gotowe emocjonalnie  i społecznie na uczęszczanie do przedszkola. Rekrutacja dzieci do przedszkola trwa cały rok i jest zależna od liczby wolnych miejsc w placówce. 

Nie, ponieważ wiemy, że u każdego dziecka gotowość na pożegnanie się z pieluszką to indywidualna sprawa, która pojawia się między 2 a 4 rokiem życia. 

Przedszkole Kiddo jest czynne od godziny 7:00 do 17:30. Nie mamy podziału na pakiety godzinowe, a wysokość czesnego jest taka sama dla każdego, niezależnie od liczby godzin spędzonych w placówce.  

Jedzenie w Kiddo zapewnia catering „Pyszotka”. W cenie 16,50 zł mamy śniadanie, II śniadanie, dwudaniowy obiad oraz podwieczorek. Dostępne są dania dla dzieci „alergicznych” oraz dania stosowane w dietach leczniczych.

W naszym przedszkolu mamy 3 sale. Grupa żółta (maluszki) to 22 dzieci, grupa zielona (średniaki) to 25 dzieci, a grupa niebieska (starszaki) to 15 dzieci.

Do odbioru dziecka upoważnieni są tylko rodzice lub opiekunowie prawni oraz osoby przez nich pisemnie upoważnione. Osoby wchodzące do przedszkola kontroluje Pani woźna oraz nauczyciele. Dodatkowo każda z sal posiada własne wyjście ewakuacyjne, a samo przedszkole  jest monitorowane oraz ma dostęp do ochrony, która działa na terenie osiedla 24h/dobę.

Szczegółowy plan zajęć każdej z grup jest ustalany indywidualnie, jednak wszystkie grupy w godzinach 9:00-14:30 realizują program wychowania przedszkolnego (zajęcia dydaktyczne, wyjścia na dwór, gry i zabawy edukacyjne, czas na posiłek i odpoczynek). Od godziny 15:00 realizowane są zajęcia dodatkowe dla chętnych dzieci. 

Masz pytania?